Trainingstijden

Schema Veld/Zaaltrainingen seizoen 2018-2019:

Maandag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
15:45 - 16:00 1 Vrij X
16:15 - 17:45 1 D1 - D2 Marleen v.d. Steen en Sabine Wijnvoord
17:45 - 19:00 1 C1 - B1 - B2 Jan van Kester
15:45 - 17:00 2 E jeugd Wil de Bakker
17:00 - 18:30 2 C2 - C3 (2/3 hal) Puck Hofland
18:30 - 19:30 2 HD4 (2/3 hal) Lex Dofferhof
19:30 - 22:00 2 Heren selectie Alex Curescu
20:00 - 22:00 Verburch Dames selectie Rene Zwinkels
Dinsdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
15:45 - 16:45 1 F jeugd Manfred Mulder (Joke Verbraeken)
16:45 - 17:30 1 Jongens selectie training HC + HD Ard Vollebregt + Thijs vd Driest + Rob Vis (om de week vanaf 25 sept)
17:30 - 19:00 1 HC1/HC2 + keepers D en C Rob Vis / Kim & Kim (om de week)
18:45 - 19:00 1 Krachttraining langs de lijn - HA/HB Remco Hage / Ferry Bakker
19:00 - 20:30 1 HA / HB Ferry Bakker & Remco Hage
20:30 - 22:30 1 Heren selectie Jos Klepke & Jack van Lier
15:45 - 16:30 2 Vrij - 45 min
16:30 - 17:30 2 D5 - D3 Michel v Dijk/Chiel Janssen
17:30 - 18:30 2 B3 - B4 Dave de Regt
18:30 - 20:00 2 A1 - A2 - B1 Menno de Klerk & Jan v Kester
20:00 - 22:00 2 Dames selectie Rene Zwinkels
Woensdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
15:30 - 16:30 1 Vrij X
16:30 - 18:00 1 C2 - D1 Marleen v.d. Steen & Marjan van Kester
18:00 - 19:00 1 HC1/HC2 Rob Vis & Jelle Melkert
15:30 - 16:00 2 Vrij X
16:00 - 17:30 2 D2 - D5 (2/3 hal) Sabine Wijnvoord
17:30 - 19:00 2 B2 - C1 (2/3 hal) Jan van Kester
19:00 - 20:30 2 A1 - A2 - B1 Menno de Klerk
20:30 - 22:00 2 Recreanten n.v.t.
Donderdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
15:45 - 16:30 1 Vrij X
16:30 - 17:30 1 D6 Miranda van Lier
17:30 - 19:00 1 Rolstoel handballers
19:00 - 20:45 1 Dames Selectie Rene Zwinkels
20:45 - 22:30 1 Heren Selectie Alex Curescu
15:45 - 17:00 2 Vrij X
17:00 - 18:00 2 Vrij (2/3 hal) X
18:00 - 19:00 2 B3 -B4 (2/3 hal) Kim vd Valk (begeleiding Jan v Kester)
19:00 - 20:30 2 HA (2/3 hal) Remco Hage
20:30 - 22:00 2 Breedte sport senioren X
Vrijdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
16:00 - 17:00 1 ASM beweeg uur F-E-D jeugd
17:00 - 18:00 1 C1 Jan van Kester
18:00 - 19:30 1 A3 - A4 Henk van Oers & Dean van Haren
16:00 - 17:00 2 ASM beweeg uur F-E-D jeugd (2/3 hal)
17:00 - 17:30 2 Vrij 2/3 (optie B1-B2)
17:30 - 18:30 2 B1 - B2 Jan van Kester
18:30 - 20:00 2 Dames Selectie Rene Zwinkels
20:00 - 22:00 2 Heren Selectie Alex Curescu
18:30 - 20:00 DIOS HA - HB Ferry Bakker
19:00 - 20:30 Verburch DA1 - DA2 Menno de Klerk
Zaterdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
11.00 - 12.30 1 Rolstoel handballers

Schema krachttrainingen seizoen 2018-2019: 
Maandag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
22:00 - 22:30 Verburch Dames selectie Rene Zwinkels
Dinsdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
19:45 - 20:30 Hal 1 Heren selectie
20:00 - 20:30 Hal 2 A1 - A2
22:00 - 22:30 Hal 2 Dames selectie
Woensdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
Donderdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)
20:0 - 20:45 Hal 1 Heren selectie
20:45 - 21:15 Hal 1 Dames selectie
Vrijdag
Tijd Hal Teams Trainer(s)

PS De overige namen van trainers & assistenten volgen z.s.m.

  • Westflex
  • Makro
  • Hokamo
  • Virto
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Van der Wel Tomaten
  • ViFa Enclosures
  • Van der Drift Hoveniers
  • De Dijk Sloop en Isolatie
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Eekhout
  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Wematrans
  • Westland Plant
  • Van Meteren Vervoer
  • Wematrans
  • Buis Lichtreclame
  • Verkade Klimaat
  • Int. Transport J.P. Vis en Zn B.V.
  • Flynth
  • Kwekerij Tass
  • Royal Brinkman
  • Autoservice Valstar
  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Brouwer-Bustin
  • Westland Adviesgroep
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Kwekerij Bonfut
  • Technische Unie
  • Meegaa Substrates
  • Dutch ICT
  • Sparreboom Techniek
  • Beweegcoach Westland
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Anaco Greeve
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Traico Training Advies Coaching
  • Wim de Voeght B.V.
  • Consensus
  • Gebr. Grootscholten
  • JS Laadtechniek
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • Vriendenloterij