Teamindeling jeugd teams 2019/2020

De teamindelingen voor het komende seizoen zijn bekend, hieronder zijn de nieuwe teams en spelers/speelsters terug te vinden.

Een toelichting op de wijze van het samenstellen van de teamindeling kunt u lezen in het volgende bericht.

We zoeken ook dit jaar nog voor diverse teams coaches/begeleiders en trainers, we doen dan ook een oproep aan o.a. ouders om zich aan te melden voor deze posities.
In het seizoen wordt er ook gestart met nieuwe technische opleidingen en er is ook begeleiden aanwezig, dus het is zeker geen stap in het diepe. Interesse, laat dit dan weten aan de jeugdcommissie

HB1/HB2
Thimo Axt
Daan Crijnen
Ralph de Bakker
Dyon de Graaf
Evan de Lange
Scott Jansen
Robin Kamp
Darik Kanhai
Kiran Kanhai
Jesse Kramer
Ryan Pijl
Olav Scholtes
Bart Schulte
Justin van ‘t Hoff
Djay vd Knaap
Youri vd Lans
Liam vd Valk
Gian Verbraeken
Bink Vis
Tygo Witzier

HC1/HC2
Ivan Alleblas
Wout Alsemgeest
Teun Bruinen
Wessel Flinterman
Adam Janosek
Sam Koppenol
Mitchel Luijten
Hugo Rasens
Roan Schalkoord
Chris van Leeuwen
Thijs van Zeijl
Ivo vd Driest
Thijs vd Lans
Merijn Werkenhoven
Mateo Witasse
Luca Zwinkels
Vince Zwirs

DB1/DB2
Romee Bruggeling
Liz de Bakker
Annebel Groenewegen
Joy Grootscholten
Riley Helleman
Laurie Kleijweg
Robine Laarhoven
Romee Maarschalkerweerd
Naomi Moen
Caitlin Mulder
Floor Olsthoorn
Maud Onings
Alyssa Schaap
Bianca Schanssema
Pieke van Ingen
Alieke van Maurik
Lois van Velzen
Sanne vd Arend
Judith vd Helm
Mirte vd Knaap
Meagan vd Valk
Esmee Verbeek
Nina Verbeek
Stacey Zuijderwijk
Lynn Zwinkels

DB3
Lisa de Brabander
Gwen Grootscholten
Britt Grootscholten
Jaimy Koole
Iris Kortekaas
Nomi Meijer
Senna Olie
Lotte Rutten
Lani Torenstra

DB4
Jet Brabander
Tessa de Vogel
Kim Jansen
Kaylee Lagraauw
Elissa Niemann
Marit van Kester
Alessia van Vliet
Robin vd Geer
Naomi Vollebregt

DC1/DC2
Guusje Ammerlaan
Kathelijne Bosel
Tara de Raaf
Gedy de Raaf
Lieke den Dulk
Romy Dumee
Lara Ermenc
Anouk Grootscholten
Steffie Jansen
Isa Kester
Senna Koppenol (K)
Jacky Oostrom
Lotte Steringa
Fien Swarte
Sofie Swarte
Lynn vd Akker
Louise vd Valk
Romee vd Zeijden
Fleur Verbeek
Lisa Weerdenburg

DC3
Fleur Agema
Fenny Asma
Kyonna Huis
Ercil Mayopi
Charlotte Spruit
Emma van Dijk
Lisa van Kester
Roxanne vd Gulik
Romy vd Merwe

GD1/GD2
Linsey Bos
Lois Delwel
Fayrouz El Mehjari
Venne Emmerik
Fleur Grootscholten
Sophie Grootscholten
Benjamin Janosek
Maud Jansen
Lynn Klein
Lynn Kouwenhoven
Louise Schaap
Zoe Steentjes
Roos V Minnen
Noek V Spengen
Lot Vd Haas
Roman Vd Zande
Vin Verbraeken
Tunde Zwinkels
Na het EHC toernooi van 31 augustus wordt de teamindeling van GD1 en GD2 bekend gemaakt

GD3
Lois Alsemgeest
Kirsten Grootscholten
Babette Jansen
Milou Keizer
Nathalie Nieman
Roos Peters
Kaj Toussaint(k)
Beau v Os
Sanne V Ruijven
stella v Vliet
Britt Verkleij

GD4
Jaily Barendrecht
Nisrine Boutasmit
Lizz de Ruijt
Angela de Zeeuw
Ruksana Jakal
Guusje v Abbeele
Nina van Schie
Liv Vd Ende
Summer vd Knaap
Suus vd Knaap
Tessa Voet

E1
Danai Bodmann
Sky de Brabander
Jesper Peters
kris van der Ende
Tess van der Gulik
Guusje van Dommelen
Raef Wanders
Jennah Zaat

E2
Freek `t Hoen
Alina el Massoudi
Seline Erdikici
Henryk Kazmierczak
Nikki Tetterroo
Luuk van de Wetering
Britt van den Tempel
Jill van Kester
Noi van Ruyven

E3
Gelina Blom
Carmen Bodegraven
Tirsa Bruinen
Floor Hofstede
Ilse Janssen
Naomi Scholtes
Pip Scholtes
Jasmijn van Oosten

F1
Robine Bouwman
Tess Grift
Joanne Jansen
Lahki Jonker
Luna van der Knijff
Maud Verkleij
Vive Zwinkels

F2
Isabelle Batist
Lizz de Brabander
Vera Kerklaan
Fay Lenting
Matt vd Meer
Rens Verbakel
Julia Wojtkun

F3
Fenna Janssen
Emma Jongerius
Anouk Jongerius
Senne Tousain
Tijn van Dommelen
Sybren van Dommelen
Annelijn van Oosten


Topsport

Breedtesport

Rolstoelhandbal

Jeugd

  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Hokamo
  • Autoservice Valstar
  • JS Laadtechniek
  • Sparreboom Techniek
  • Dutch ICT
  • De Dijk Sloop en Isolatie
  • Wematrans
  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Westland Plant
  • ViFa Enclosures
  • Wim de Voeght B.V.
  • Van der Drift Hoveniers
  • Van der Wel Tomaten
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Makro
  • Anaco Greeve
  • Gebr. Grootscholten
  • Beweegcoach Westland
  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Verkade Klimaat
  • Consensus
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Westland Adviesgroep
  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • Royal Brinkman
  • Kwekerij Bonfut
  • Wematrans
  • Technische Unie
  • Westflex
  • Eekhout
  • Brouwer-Bustin
  • Int. Transport J.P. Vis en Zn B.V.
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • Traico Training Advies Coaching
  • Vriendenloterij
  • Flynth
  • Kwekerij Tass
  • Van Meteren Vervoer
  • Virto
  • Buis Lichtreclame
  • Meegaa Substrates