Programma week 10, 2019

BENELEAGUE/ERE/EERSTE DIVISIE
Zaterdag 9 maart
20:00 Heren 1 LIONS
19:30 Bentelo 1 Dames 2
Zondag 10 maart
13:30 Heren 2 Hellas 1
16.00 Dames 1 Malaga, Spain

BEKERCOMPETITIE
Woensdag 13 maart
20:00 VZV DS1 Dames 1
DONDERDAG 14 MAART
20:30 Heren 1 E & O 2

ZAALHANDBALCOMPETITIE
Zaterdag 9 maart
10:05 Hercules F1 Quintus F1
13:00 Quintus F4 Verburch F3 zaal 2
13:00 Quintus D4 Hercules D3
Fleur vd Wel/Sam ter Laak
13:00 Foreholte F2 Quintus F2
13:55 Quintus D3 Stompw’92 D1
Fem Boeters/Isa v Rijn
13:55 Quintus F3 Verburch F2 zaal 2
14:50 Quintus E1 Schipluiden 1 zaal 2
Robine v Laarhoven/Lauri Kleijweg
14:50 Quintus E3 DIOS E3
Ivan Alleblas/Ivo v Driest
20:00 HVM/HMC DA1 Quintus DA1

Zondag 10 maart
09:00 HVV’70 D1 Quintus D2
10:00 ODIS D3 Quintus D6
10:00 EHC DB1 Quintus DB3
10:20 Snelwiek HC1 Quintus HC1
10:40 Quintus HC2 Olympia’72 GC1
Todd Hogervorst/Robin Kamp
10:55 Schipluiden 1 Quintus D5
11:00 VZV DC1 Quintus DC1
11:05 VOC DB1 Quintus DB1
11:15 VELO E4 Quintus E2
11:45 Quintus (D1 Hercules D1 zaal 2
Darik en Kiran Kanhai
11:50 Quintus DB4 VELO DB3
Richelle Vijftigschild/Jill vd Zeijden
12:15 SEW DB2 Quintus DB2
12:40 Quintus DC3 WHC DC1 zaal 2
Iris Nederpelt/Esmee vd Barselaar
13:50 Quintus DA3 Treffers DA1 zaal 2
Eugene Wijnvoord
14:00 Delta /E.O.C. 1 Quintus HS3
14:45 VOC DA2 Quintus DA2
14:55 Quintus DS3 ODIS DS1
15:35 Hillegom DC1 Quintus DC2
15:50 Quintus HB1 Volendam HB1
16:40 Hillegom DA1 Quintus DA4


Topsport

Breedtesport

Rolstoelhandbal

Jeugd

  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Wim de Voeght B.V.
  • ViFa Enclosures
  • Gebr. Grootscholten
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Vriendenloterij
  • Technische Unie
  • Royal Brinkman
  • Beweegcoach Westland
  • Wematrans
  • JS Laadtechniek
  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Flynth
  • Anaco Greeve
  • Van der Drift Hoveniers
  • Consensus
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • Westland Adviesgroep
  • Autoservice Valstar
  • Makro
  • Buis Lichtreclame
  • Virto
  • Van der Wel Tomaten
  • Traico Training Advies Coaching
  • De Dijk Sloop en Isolatie
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Verkade Klimaat
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Dutch ICT
  • Sparreboom Techniek
  • Hokamo
  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Kwekerij Bonfut
  • Kwekerij Tass
  • Wematrans
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • Westflex
  • Westland Plant
  • Eekhout
  • Van Meteren Vervoer
  • Brouwer-Bustin
  • Meegaa Substrates
  • Int. Transport J.P. Vis en Zn B.V.