Programma week 2, 2019

BENELEAGUE/ERE/EERSTE DIVISIE
Zaterdag 12 januari
19:00 Dalfsen 1 Dames 1

Zondag 13 januari
13:30 Dames 2 DSS 1

ZAALHANDBALCOMPETITIE
Zaterdag 12 januari
11:15 Oliveo F4 Quintus F4
12:05 VELO E3 Quintus E2
13:00 Quintus D5 Oliveo D5
Ivan Alleblas/Ivo vd Driest
13:00 Quintus F1 Westlandia F1 zaal 2
13:55 Quintus D2 Oliveo D3
Ryan Pijl/Zion Krullaars
13:55 Quintus F2 VELO F3 zaal 2
14:00 Hillegom E3 Quintus E3
14:50 Quintus HC1 EHC HC1
Lois v Adrichem/Aimy Roos
15:55 Quintus D1 Westlandia D1 zaal 2
Jill vd Berg/Romee Bruggeling
16:00 Gemini E2 Quintus E1
16:00 Quintus D6 DIOS D3
Darik en Kiran Kanhai
16:55 Quintus D4 Quintus D3
Britt Grootscholten/Lani Torenstra
19:00 Quintus HA1 Aalsmeer HA1

Zondag 13 januari
10:00 Olympia’72 F1 Quintus F3
10:10 Ventura DA1 Quintus DA3
10:30 Quintus DB3 Schipluiden 1 zaal 2
Koen de Vreeze
10:45 Quintus DC1 Aalsmeer DC1
11:40 Quintus DB2 Houten DB1 zaal 2
11:50 Quintus DA2 Fortissimo 1
12:50 Quintus HB1 Hurry Up HB1 zaal 2
13:50 VELO HC1 Quintus HC2
14:25 Quintus HS3 Habo ‘95 1 zaal 2
14:30 ZAP DA1 Quintus DA1
14:50 Quintus DB1 Gemini DB1
15:15 Stompw’92 DC1 Quintus DC2
15:30 DIOS DS1 Quintus DS3
15:45 VELO DC3 Quintus DC3
15:45 Quintus DA4 DIOS DA2 zaal 2
Eugene Wijnvoord

Woensdag 16 januari
20:30 Quintus DMW1 Hercules DMW2
21:00 MOK HMW1 Quintus HMW1


Topsport

Breedtesport

Rolstoelhandbal

Jeugd

  • Autoservice Valstar
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Traico Training Advies Coaching
  • Westland Plant
  • Van der Wel Tomaten
  • Brouwer-Bustin
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Meegaa Substrates
  • Westflex
  • Wematrans
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Makro
  • Buis Lichtreclame
  • Westland Adviesgroep
  • Sparreboom Techniek
  • Kwekerij Tass
  • Technische Unie
  • Beweegcoach Westland
  • De Dijk Sloop en Isolatie
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • Vriendenloterij
  • Verkade Klimaat
  • Royal Brinkman
  • Eekhout
  • Van Meteren Vervoer
  • Van der Drift Hoveniers
  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Kwekerij Bonfut
  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Flynth
  • Wim de Voeght B.V.
  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Dutch ICT
  • JS Laadtechniek
  • Virto
  • Consensus
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Int. Transport J.P. Vis en Zn B.V.
  • Anaco Greeve
  • ViFa Enclosures
  • Gebr. Grootscholten
  • Hokamo
  • Wematrans