Programma week 49, 2018

BENELEAGUE/ERE/EERSTE DIVISIE
Zaterdag 8 december
19:40 Gemini 1 Dames 2
20:15 Heren 1 Sasja 1

Zondag 9 december
13:30 Heren 2 Houten 1

ZAALHANDBALCOMPETITIE
Zaterdag 8 december
10:05 VELO E7 Quintus E3
11:00 Oliveo E1 Quintus E1
12:35 Hercules D1 Quintus D1
13:00 Quintus F2 Rijnstreek F1 zaal 2
13:10 Quintus D6 ODIS D3
Joy vd Knaap/Meagan vd Valk
13:30 Verburch F2 Quintus F3 zaal 2
13:55 Quintus F1 Hercules F1 zaal 2
14:05 Quintus D5 Schipluiden D1
Jaimy Koole/Lotte Rutte
14:50 Quintus E2 VELO E4 zaal 2
Ivan Alleblas/Ivo vd Driest
15:00 Quintus D2 HVV’70 D1
Nikki Meijer/Nina Koers
17:00 Hellas D3 Quintus D4
19:00 Volendam HA1 Quintus HA1

Voor de wedstrijden van zaterdag geldt dat wanneer in hal 2 gespeeld wordt er omgekleed dient te worden in kleedkamers van hal 2.

Zondag 9 december
09:30 Stompw’92 F2 Quintus F4
10:10 Quintus DC2 Hercules DC2
Erik vd Kruk
10:35 Quintus DB3 EHC DB1 zaal 2
Richelle Vijftigschild/Jill vd Zeijden
11:40 Olympia’72 1 Quintus HC2
11:45 Quintus DA1 Venlo DA1
11:45 Quintus DA4 Hillegom DA1 zaal 2
Ricardo de Leijster
12:00 WHC DC1 Quintus DC3
12:05 Stompw’92 D1 Quintus D3
13:05 Oliveo HB1 Quintus HB1
13:05 Quintus DB2 VOC DB2 zaal 2
14:05 ODIS DS1 Quintus DS3
14:35 Quintus HS3 Rapiditas HS1 zaal 2
14:50 Quintus DA2 DIOS DA1
15:00 Treffers DA1 Quintus DA3
15:10 VELO DB3 Quintus DB4
16:10 Quintus DC1 VZV DC1

Woensdag 12 december
20:30 Quintus HMW1 WHC HMW1 zaal 2


Topsport

Breedtesport

Rolstoelhandbal

Jeugd

  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Makro
  • Gebr. Grootscholten
  • Dutch ICT
  • Eekhout
  • Wim de Voeght B.V.
  • Vriendenloterij
  • Hokamo
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Autoservice Valstar
  • Westland Plant
  • Meegaa Substrates
  • Verkade Klimaat
  • Van Meteren Vervoer
  • Royal Brinkman
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Westland Adviesgroep
  • JS Laadtechniek
  • Flynth
  • Technische Unie
  • Westflex
  • Wematrans
  • Van der Wel Tomaten
  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Traico Training Advies Coaching
  • ViFa Enclosures
  • Brouwer-Bustin
  • Consensus
  • Kwekerij Tass
  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Beweegcoach Westland
  • Int. Transport J.P. Vis en Zn B.V.
  • Virto
  • Wematrans
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Van der Drift Hoveniers