Programma week 45, 2018

BENELEAGUE/ERE/EERSTE DIVISIE
Zaterdag 10 november
20:00 Hurry Up 1 Heren 1
20:30 Zap 1 Dames 2
Zondag 11 november
13:00 Bevo 2 Heren 2

EUROPACUPWEDSTRIJDEN
Zaterdag 10 november
19.00 Dames 1 Valur IJsland
Zondag 11 november
16.00 Dames 1 Valur IJsland

BEKERWEDSTRIJDEN
Dinsdag 13 november
20.30 Westlandia 1 Heren 2

ZAALHANDBALCOMPETITIE
Zaterdag 10 november
11:00 Quintus F2 ODIS F1
11:00 Quintus F1 DIOS F1
11:55 Quintus F3 Westlandia F4
12:00 Hellas F4 Quintus F4
12:45 Hercules E3 Quintus E3
12:50 Quintus E2 Westlandia E3 zaal 2
Lynn Zwinkels/Lois v Ruijven
13:55 Quintus D5 VELO D4 zaal 2
Joy vd Knaap/Meagan vd Valk
14:40 Oliveo D2 Quintus D3
14:50 Quintus D4 ROAC D1 zaal 2
Fleur de Brabander/Sam v Zanten
15:50 Hellas D2 Quintus D2
16:00 Gemini E1 Quintus E1
16:55 Quintus HC1 Hellas HC1 zaal 2
Merel v Zijderveld/Denise Steringa
20:30 Oliveo HS1 Quintus HS3

Voor de wedstrijden van zaterdag geldt dat in verband met gymnastiek demo in de Eekhouthal er omgekleed dient te worden in kleedkamers van hal 2.

Zondag 11 november
09:00 Quintus DS3 WHC DS2 zaal 2
10:00 EHC D1 Quintus D1
10:00 Quintus HB1 Hellas HB1
10:00 DWS DA2 Quintus DA4
10:20 Quintus DC3 Saturnus L.1 zaal 2
Amber Verbraeken/Denise Grootscholten
10:50 EHC DB2 Quintus DB4
11:10 Quintus DB1 Westlandia DB1
11:30 Quintus DC2 Oliveo DC1 zaal 2
Britt v Paassen/Xenna Hagen
12:40 Quintus DC1 DSS DC1 zaal 2
12:45 Quintus DA1 VOC DA1
13:50 Quintus DB3 MOK DB1 zaal 2
Fleur vd Wel/Sam ter Laak
14:50 VZV/Niedorp 2 Quintus DB2
15:00 Quintus DA3 WHC DA1 zaal 2
Eugene Wijnvoord
16:20 Quintus DA2 NEA DA1 zaal 2

Woensdag 14 november
20:30 Quintus DMW1 Rijnstreek DMW1


Topsport

Breedtesport

Rolstoelhandbal

Jeugd

  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Autoservice Valstar
  • Meegaa Substrates
  • Royal Brinkman
  • Wematrans
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • JS Laadtechniek
  • Hokamo
  • Westland Plant
  • Van der Drift Hoveniers
  • Van der Wel Tomaten
  • Dutch ICT
  • Westland Adviesgroep
  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Int. Transport J.P. Vis en Zn B.V.
  • Eekhout
  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Virto
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Wematrans
  • Flynth
  • Verkade Klimaat
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Kwekerij Tass
  • Vriendenloterij
  • ViFa Enclosures
  • Beweegcoach Westland
  • Traico Training Advies Coaching
  • Van Meteren Vervoer
  • Consensus
  • Brouwer-Bustin
  • Gebr. Grootscholten
  • Technische Unie
  • Makro
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Wim de Voeght B.V.
  • Westflex