Teamindeling Dames A, B, C en Heren A, B en C

Dames A-selectie
Esmee vd Barselaar
Gwen van den Berg
Fem Boeters
Daphna Brandenburg
Kim Dulfer
Anouk van Elswijk
Katja van Elswijk
Nikki van den Ende
Xenna van Hagen
Fem Hartsuiker
Milou Klunder
Tess van der Knaap
Nina Koers
Ivy van Marrewijk
Nikki Meijer
Manon Onings
Britt van Paassen
Melike Pamuk
Isa van Rijn
Suze Scheffers
Jill Strik
Kim van der alk
Amber Verbraeken
Richelle Vijftigschild
Lotte Vollebregt
Jill van der Zeijden

Dames A3
Lois van Adrichem
Sanne de Bakker
Britt van den Berg
Roos Duijvestijn
Denise Grootscholten
Puck Hofland
Demi Jansen
Sam ter Laak
Aimy Roos

Dames A4
Lies Brabander
Lisa de Heij
Demi Hersbach
Babs Minkman
Esther Paalvast
Sanne Verkade
Anne de Vogel
Jill Voois
Fleur van der Wel
Kim de Zoete

Dames B-selectie
Britt Alleblas
Jill van den Berg
Romee Bruggeling
Dian Bruinen
Jara Datthijn
Jette van Ingen
Mirthe de Jong
Floor van Kester
Laurie Kleijweg
Joy van der Knaap
Robine Laarhoven
Alieke van Maurik
Lois van Ruijven
Alyssa Schaap
Kim Schildmeijer
Nikki Schildmeijer
Meagan van der Valk
Esmee Verbeek
Nina Verbeek
Lynn Zwinkels

Dames B3
Lisa de Brabander
Gwen Grootscholten
Jaimy Koole
Iris Kortekaas
Nomi Meijer
Senna Olie
Cyntha van Os
Lotte Rutten
Denise Steringa

Dames B4
Fleur de Brabander
Lisa Duijvesteijn
Britt Grootscholten
Maaike van der Meer
Dominique Stam
Lani Torenstra
Bente de Waard
Milou van Winden
Lieke van Zanten
Sam van Zanten
Tessa Zuurveld

Dames C1
Annebel Groenewegen
Joy Grootscholten
Riley Helleman
Judith van der Helm
Pieke van Ingen
Femke Jansen
Mirte van der Knaap
Naomi Moen
Caitlin Mulder
Maud Onings
Lois van Velzen
Sanne van den Arend

Dames C2
Jet Brabander
Robin van der Geer
Anouk Grootscholten
Kaylee Lagraauw
Louise van der Valk
Naomi Vollebregt
Lisa Weerdenburg
Floortje Zaat
Romee van der Zeijden

Dames C3
Meghan Delwel
Kyara van der Goes
Kim Jansen
Marit van Kester
Elisa Niemann
Tamara van de Pol
Joy Reijsbergen
Alessia van Vliet
Tessa de Vogel

Heren A1
Robin Alleblas
Ques Canninga
Job van den Driest
Todd Hogervorst
Robin Kamp
Xander Naaktgeboren
Koen de Vreeze
Jay Wijnvoord
Rowan Zwirs

Heren B1
Koos Alsemgeest
Ralph de Bakker
Daan Crijnen
Dion de Graaf
Storm van der Hoeven
Justin van ‘t Hoff
Darik Kanhai
Kiran Kanhai
Jesse Kramer
Evan de Lange
Ryan Pijl
Yordi Quiles Notebaart
Tygo Witzier

Heren C-selectie
Ivan Aleblas
Wout Alsemgeest
Thimo Axt
Ivo van den Driest
Adam Janosek
Scott Jansen
Djay van der Knaap
Thijs van der Lans
Youri van der Lans
Hugo Rasens
Leon Roeling
Olav Scholtes
Bart Schulte
Timo Strik
Liam van der Valk
Gian Verbraeken
Bink Vis
Wouter Zaat
Thijs van Zeijl
Vince Zwirs


Topsport

Breedtesport

Rolstoelhandbal

Jeugd

  • Van der Drift Hoveniers
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Vriendenloterij
  • Consensus
  • Kwekerij Tass
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Virto
  • Hokamo
  • Verkade Klimaat
  • Westland Plant
  • Technische Unie
  • Traico Training Advies Coaching
  • Int. Transport J.P. Vis en Zn B.V.
  • Flynth
  • Dutch ICT
  • ViFa Enclosures
  • Meegaa Substrates
  • Wematrans
  • Autoservice Valstar
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Makro
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • Eekhout
  • Brouwer-Bustin
  • JS Laadtechniek
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Van der Wel Tomaten
  • Westflex
  • Van Meteren Vervoer
  • Gebr. Grootscholten
  • Westland Adviesgroep
  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Royal Brinkman
  • Beweegcoach Westland
  • Wematrans
  • Wim de Voeght B.V.