Teamindeling F, E en D

D-selectie
Lynn van den Akker
Linsey Bos
Kathelijne Bosel
Lois Delwel
Venne Emmerik
Steffi Jansen
Isa Kester
Lynn Klein
Lynn Kouwenhoven
Fayrouz el Mehjari
Jackie oostrom
Noek van Spengen
Lotte Steringa
Fien Swarte
Sofie Swarte
Fleur Verbeek

Woensdag 22 augustus eerste training
Zaterdag 25 augustus EHC Toernooi
D1 en D2 wordt bekend gemaakt na het EHC toernooi ……Dit geld tot het zaalseizoen.

D3
Fleur Agema
Fenny Asma
Emma van Dijk
Roxanne van der Gulik
Kyona Huis
Lisa van Kester
Ercil Mayopi
Romy van de Merwe
Charlotte Spruit

D4
Teun Bruinen
Wessel Flinterman
Benjamin Janosek
Sam Koppenol
Chris van Leeuwen
Pepijn Ravensbergen
Roan Schalkoord
Kaj Toussaint
Vin Verbraeken
Luca Zwinkels

D5
Kirsten Grootscholten
Sophie Grootscholten
Babette Jansen
Maud Jansen
Roos Peters
Zoe Steentjes
Stella van Vliet
Tunde Zwinkels

D6
Guusje van den Abbeele
Lois Alsemgeest
Jaily Barendrecht
Liv va der Ende
Summer van der Knaap
Suus van der Knaap
Nina van Schie
Tessa Voet
Ennia Zannoni

E1
Danai Bodmann
Nisrine Boutasmit
Kris van der Ende
Freek ‘t Hoen
Jesper Peters
Britt Verkleij
Roman van der Zande

E2
Sky de Brabander
Tess van der Gulik
Lot van der Haas
Noi van Ruijven
Sanne van Ruijven
Jennah Zaat
Angela de Zeeuw

E3
Tirsa Bruinen
Guusje van Dommelen
Esmee Jansen
Vahide Kaya
Jill Kester
Dana van der Knijff
Lizz de Ruijt

F1
Janna Ravensbergen
Naomi Scholtes
Britt van den Tempel
Laura Vis
Raef Wanders
Jiro van der Zande

F2
Carmen Bodegraven
Floor Hofstede
Alina el massoudi
Jasmijn van oosten
Pip Scholtes
Luuk van de Wetering
Gelina Blom

F3
Isabelle Batist
Robine Bouwman
Tess Grift
Lahki Jonker
Fay Lenting
Jayde van Velden
Vive Zwinkels

F4
Sybren van Dommelen
Tijn van Dommelen
Joanne Jansen
Vera Kerklaan
Luna van der Knijff
Maud Verkleij


Topsport

Breedtesport

Rolstoelhandbal

Jeugd

  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Gebr. Grootscholten
  • Eekhout
  • Hokamo
  • Int. Transport J.P. Vis en Zn B.V.
  • Westland Adviesgroep
  • Dutch ICT
  • Vriendenloterij
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Westflex
  • Westland Plant
  • Wematrans
  • Kwekerij Tass
  • Brouwer-Bustin
  • Autoservice Valstar
  • Flynth
  • Royal Brinkman
  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Wim de Voeght B.V.
  • Verkade Klimaat
  • Virto
  • ViFa Enclosures
  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Technische Unie
  • Consensus
  • Wematrans
  • Beweegcoach Westland
  • Van der Drift Hoveniers
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Meegaa Substrates
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • Van Meteren Vervoer
  • JS Laadtechniek
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Van der Wel Tomaten
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • Traico Training Advies Coaching
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann
  • Makro