PROGRAMMA LOTTO EREDIVISIE NACOMPETITIE DAMES

Aangezien de nacompetitie die jaar door het NHV is gewijzigd, treft u onderstaand het schema aan.

Ronde 1 /1 NC Nederlands Kampioenschap

Weekend Thuis spelend Uit spelend
17/18 maart Nr. 6 Nr. 3
17/18 maart Nr. 5 Nr. 4

Ronde 1 NC behoud en/of degradatie
Weekend Thuis spelend Uit spelend
17/18 maart Nr. 10 Nr. 7
17/18 maart Nr. 9 Nr. 8

Ronde 1/2 NC Nederlands Kampioenschap
Weekend Thuis spelend Uit spelend
31-3/1-4 Nr. 3 Nr. 6
31-3/1-4 Nr. 4 Nr. 5

Ronde 2 NC behoud en/of degradatie
Weekend Thuis spelend Uit spelend
31-3/1-4 Nr. 7 Nr. 9
31-3/1-4 Nr. 8 Nr. 10

Ronde 2/1 NC Nederlands Kampioenschap
Weekend Thuis spelend Uit spelend
7-8 april Winnaar 3-6 Nr. 1
7-8 april Winnaar 4-5 Nr. 2
7-8 april Verliezer Verliezer

Ronde 3 NC behoud en/of degradatie
Weekend Thuis spelend Uit spelend
7-8 april Nr. 8 Nr. 7
7-8 april Nr. 10 Nr. 9

Ronde 2/2 NC Nederlands Kampioenschap
Weekend Thuis spelend Uit spelend
14-15 april Nr. 1 Winnaar 3-6
14-15 april Nr. 2 Winnaar 4-5
14-15 april Verliezer Verliezer

Ronde 4 NC behoud en/of degradatie
Weekend Thuis spelend Uit spelend
14-15 april Nr. 7 Nr. 10
14-15 april Nr. 8 Nr. 9

Ronde 3/1 NC Nederlands Kampioenschap
Ronde Weekend Thuis spelend Uit spelend
BOT 3/1 21-22 april Winnaar Winnaar
Ranking 3/4 21-22 april Verliezer Verliezer

Ronde 5 NC behoud en/of degradatie
Weekend Thuis spelend Uit spelend
21-22 april Nr. 9 Nr. 7
21-22 april Nr. 10 Nr. 8

Ronde 3/2 NC Nederlands Kampioenschap
Ronde Weekend Thuis spelend Uit spelend
BOT 3/2 28-29 april Winnaar Winnaar
Ranking 3/4 28-29 april Verliezer Verliezer

Ronde 6
Ronde Weekend Thuis spelend Uit spelend
NC behoud en/of degradatie
NC 6 28-29 april Nr. 7 Nr. 8
28-29 april Nr. 9 Nr. 10
NC Nederlands Kampioenschap
BOT 3/3 5-6 mei Winnaar Winnaar
NC behoud en/of degradatie
Prom/degr 5-6 mei Winnaar nacomp 1e divisie Nr. 9
NC behoud en/of degradatie
Prom/degr 12-13 mei Nr. 9 Winnaar nacomp 1e div


Topsport

Breedtesport

Rolstoelhandbal

Jeugd

  • Consensus
  • Ard van Wingerden, Strelitziakwekerijen
  • Beweegcoach Westland
  • Hokamo
  • Westflex
  • Dutch ICT
  • Internationaal Transportbedrijf G.A. van Velthoven B.V.
  • Hofland-Van Geest Sportbegeleiding
  • Van Meteren Vervoer
  • Westland Plant
  • Technische Unie
  • Wim de Voeght B.V.
  • Meegaa Substrates
  • Eekhout
  • Flynth
  • DULO Asbestverwijdering B.V.
  • Internationaal Transport J.P. Vis & Zn. B.V.
  • Westland Adviesgroep
  • ViFa Enclosures
  • Autoservice Valstar
  • Kwekerij Tass
  • Van der Drift Hoveniers
  • Aannemersbedrijf Condubouw
  • Wematrans
  • Vriendenloterij
  • JS Laadtechniek
  • Vollebregt Optimal Cleaning
  • Aad Molenaar sloopwerken
  • Traico Training Advies Coaching
  • Van der Wel Tomaten
  • Van Leeuwen Truckservice
  • Verkade Klimaat
  • Gebr. Grootscholten
  • Makro
  • Virto
  • Royal Brinkman
  • Brouwer-Bustin
  • Wematrans
  • Technisch Installatiebedrijf Schwagermann